Нови Тапа уникатен дизајн месинг црна и златна слив тапа топла и ладна еден лост бања потоне тапа слив допрете го

Нови Тапа уникатен дизајн месинг црна и златна слив тапа топла и ладна еден лост бања потоне тапа слив допрете

DEN 3226.00
-40 %
DEN 5376.00

Тековен


Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Месинг Изградба врвот Висок квалитет на хром Финиш топла и ладна потоне тапа слив тапа Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство налог


Останатите карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Површински Третман:
црна и златна
Број На Модел На:
MY-BF82071
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Tuqiu
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
врвот на високо квалитетни керамички кертриџ:
Уникатен дизајн

Слични понуди