3 Лежишта Топла Продажба На Тапан Тркала Мамка Кастинг Риболов Ролна Висока Јачина Алуминиум Легура Коефициент 5.5:1 За Кастинг Jigging Репортажите

3 Лежишта Топла Продажба На Тапан Тркала Мамка Кастинг Риболов Ролна Висока Јачина Алуминиум Легура Коефициент

DEN 5424.00

Тековен


Подетални Информации :
Објектот Брзина Сооднос Линија капацитет(ЈП) Лежишта Тежина Тест
DZWHB 5.5 : 1 270-0.25 210-0.285 140-0.35 3 280g 6.5 кг
Карактеристики :
* 3 висок квалитет на лежишта
* Вкупниот алуминиумски умре-кастинг тело
* Левата и десната страна на капакот боја оксидација * Механички центрифугални амортизацијата структура * Брзо рокер структура * Без дозвола реакционерни институции, распоредувањето на квалитетот на еден начин имајќи
Дизајниран за големи риби, погоден за различни тешки услови тоа го бараат. Фрлени непречено извршување и силно кочење перформанси за да се задоволат тешки опасности Leiqiang потреби. Тапан целокупната чувство за стил и user-friendly дизајн, едноставна структура, стабилни перформанси.
Answer : ___________________________ Note :
Направи цел ве молиме оставете масажа за да се утврдат десно или лево справи ве молам! инаку ќе го испратите по случаен избор.
Ако имате било какви загриженост ве молиме да ги споделите со нас!ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Слика Покаже :
Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас,Па ако имате било какви совети,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.


Останатите карактеристики

Имајќи Количина:
3
Користете Го Режимот:
Десната Рака
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Број На Модел На:
DZWHB270
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Риболов Ленти Тип:
Екипа На Тапан Тркала
Бренд Име:
ле-риба
боја:
слика во боја
Лагери:
3
Брзина на односот на:
5.5
Линија Капацитет(mm/m):
270-0.25 210-0.285 140-0.35
Тежина:
280g
Тест Тежина:
6.5 КГ
Дијаметар:
62mm
се справи со:
Comfirtable Двојна Рачка
Големина:
69mm
кодот:
DZWHB270

Слични понуди