Американскиот Индустриски Стил Виси Светилка Железо Гроздобер Pendant Светла Железо, Стакло Суспензија Luminaire Дневна Соба Led Осветлување

Американскиот Индустриски Стил Виси Светилка Железо Гроздобер Pendant Светла Железо, Стакло Суспензија Luminaire

DEN 21542.00
-15 %
DEN 25344.00

Тековен

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Враќање
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Американскиот Индустриски Стил Виси Светилка Железо Гроздобер Pendant Светла Железо, Стакло Суспензија Luminaire Дневна Соба Led Осветлување
Answer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、Арт Деко 、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、жолта、сива、 браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо 、Алуминиум、Стакло、 Дрво абажур : Железо、 Алуминиум、 Стакло、 Дрво Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување/исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v-240v ТЕХНИКА: Насликани 、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Др er、 E14、 G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant、Цевка Подигната、 Синџир Pendant、Други、Прирачник Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、Студија
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Заврши:
никел
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Браун
Број На Модел На:
Pendant Светла
Материјал:
Стакло Камен
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Бренд Име:
LUALS
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
8
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Слични понуди