Автомобил нерѓосувачки челик модифицирана опрема панел намали за Ford ИЗБЕГА KUGA 2013 2014 година

Автомобил нерѓосувачки челик модифицирана опрема панел намали за Ford ИЗБЕГА KUGA 2013 2014 година

DEN 1915.20

Тековен


Спецификација
· 100% Сосема Нови Во Кутија (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани)
· Направени со ABS ХРОМ
· Вклучуваат : 1 buc внатре
· Лесно за инсталирање


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични понуди