CAMMITEVER Смешно Животно 3d Симпатична Куче Форма Перница Перница Декоративни Перница Играчки за Миленичиња Фрли Перница Подарок Исполнет Со Внатрешен

CAMMITEVER Смешно Животно 3d Симпатична Куче Форма Перница Перница Декоративни Перница Играчки за Миленичиња

DEN 531.00
-49 %
DEN 1041.60

Тековен


Материјал : 100% полиестер супер мека ткаенина руно
Опис : висок квалитет со конкурентна цена
Одличен избор за вашата домашна декорација и намалување играчка
Висок степен на ткаенина нема боја избледи и парична казна изработка
Додатен : исполнет со 3 D PP влакна


Останатите карактеристики

Спецификација:
50cm
Материјал:
Полиестер / Памук
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Тип:
Cusion
Техника:
Ткаени
Стил:
Модерна
Функција:
Анти-Decubitus
Број На Модел На:
Куче
Шема:
Печатени
Обликот:
U-Форма
Пополнување:
Памук
Бренд Име:
CAMMITEVER
Возрасна Група:
Деца
Употреба:
Седиште
Шаблон Тип:
Цртан филм

Слични понуди