Домашна врата мат дома foyer тепих бања анти-пропадна подлога Отоманската вратата, се фаќа за бришење подлога водоотпорен перница прстен мат

Домашна врата мат дома foyer тепих бања анти-пропадна подлога Отоманската вратата, се фаќа за бришење подлога

DEN 1364.00
-8 %
DEN 1482.24

Тековен

Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање. Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање. Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Служат опис
1. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3. Ве молиме да направи affirmance во време откако ќе ја добиете вашата стока; ако сте задоволни со нашата служба ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.
Услови
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по ние испрати вашите производи;ние ќе обично испратите те стоки надвор во рок од 48 часа откако ќе го напуштите вашиот начин на плаќање;пакет ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
4.


Останатите карактеристики

Техника:
Машина Направени
Употреба:
Тоалет,Дома,Спална Соба,Бања,Хотел,Украсни
Стил:
Модерна
Место:
Салон
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
888
Измијте Стил:
Рака Мие
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
SexeMara
дизајн:
Модерна

Слични понуди