Риболов Бучни Лажица Намамат Соединение Мамка Прецизни полски 5-15g Jigbait Мами Штракаат Змија Jigs Лот 2 Парчиња

Риболов Бучни Лажица Намамат Соединение Мамка Прецизни полски 5-15g Jigbait Мами Штракаат Змија Jigs Лот 2

DEN 118.00
-0 %
DEN 118.08

Тековен


Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Не-препорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >7$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух Mail
Риболов Бучни Лажица Намамат Соединение Мамка Прецизни полски 5-15g Jigbait Мами Jigs
5g Должина од околу 2,5 см, Широка околу 1.2 см
15g Должина околу 5cm Најширока за 2cm
Нови Пристигнување Штракаат Змија
1.Прецизни за полски најдобро Светло Атракција
2.Уникатен Multiface Форма,Мулти-агол Рефлектираат Светлина
3.Соединение Лажица Дизајни со Бучни Ножот и Пердув Подобри Бучни Ефект,, Високо подобри Ноќ Риболов Effciency
4.Злато и Сребро Избор на Боја


Останатите карактеристики

боја:
5g, 10g, 15g
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Соединение Лажица Мами

Слични понуди