maizhi Замена Автомобил Копче Школка Виткање Далечинскиот Клуч Случај ФОБ за BMW 530i X3 325i Х5 Z4 330i 3BTN HU58 Сечилото Стил

maizhi Замена Автомобил Копче Школка Виткање Далечинскиот Клуч Случај ФОБ за BMW 530i X3 325i Х5 Z4 330i 3BTN

DEN 168.00
-11 %
DEN 188.64

Тековен

(Освен некои земји и APO/FPO) 2.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Пакетот Вклучува : 1 X Копче Школка
1.
ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи цел
Fitment :
За bmw
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Не се симне од интернет. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
за BMW
Производителот Дел Број:
за BMW
Материјал Тип:
ABS+Метал
Другиот Дел Број:
за BMW
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Слични понуди