5pcs/многу Vib Тешко 80mm/11.5 g Vib Намамат Вештачки Мамки Пластични Риболов Справи со Куки крап риболов Фабрика Снабдување

5pcs/многу Vib Тешко 80mm/11.5 g Vib Намамат Вештачки Мамки Пластични Риболов Справи со Куки крап риболов Фабрика

DEN 469.00
-5 %
DEN 493.92

Тековен


5pcs/многу Vib Тешко 80mm/11.5 g Vib Намамат Вештачки Мамки Пластични Риболов Справи со Куки крап риболов Фабрика Снабдување
Информација за производот : 1)Мамка тип : VIB 2)Должина : 80mm 3)Тежина : 11.5 g 4)Нуркање Длабочина : Тоне 5)Боја : 5 бои како сликата
Слика Шоу за Vi б Намамат


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HQRF
Број На Модел На:
vib75

Слични понуди