Рачно изработени Маслото Репродукција на лен платно,мост-over-the-езерото од СТРАНА на павле Cezanne ,Бесплатен Превозот ,ВРВЕН квалитет

Рачно изработени Маслото Репродукција на лен платно,мост-over-the-езерото од СТРАНА на павле Cezanne ,Бесплатен

DEN 2832.00
-20 %
DEN 3540.00

Тековен


Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
За Нас
Xiamen Honta Маслото Co.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо), исто Така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Увозни давачки :
Цената не вклучува увозни давачки или ракување со полнење на вашата страна., Ltd е одличен производител и извозник на нафта сликарство. Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана. тоа е важно за меѓународен бизнис. ако повеќе од 3 парчиња, Превозот време треба да биде 30days.Ве молиме не заборавајте да се прошири на Превозот време за да 20days на вториот ден откако се става цел. Многу благодарам
Среќен Шопинг!!!
. ако е така ,ве молиме да се плаќаат увозни давачки во согласност со нивните барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Museam Квалитет, 100% рачно изработени на Лен Платно со увоз на нафта
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство. Ви благодариме!
Добра Услуга :
100% спаси купи guarentee,Ако не сте задоволни со сликата за било која причина, можете да го вратите во рок од 14days со 100% moneyback,треба само да се плати за враќање поштарина
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
PC047
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Impressionist
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
AllSource
Техника:
Рачно Насликани
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични понуди