120 220 620 Фото Носителот Филм 120mm Пусти Филм Водич за Epson Совршенство V500 V550 V600 4490 4990 2450 3170 3200 4180 1401439

120 220 620 Фото Носителот Филм 120mm Пусти Филм Водич за Epson Совршенство V500 V550 V600 4490 4990 2450 3170

DEN 833.00
-14 %
DEN 968.64

Тековен

120 220 620 Фото Носителот Филм 120mm Пусти Филм Водич за Epson Совршенство V500 V550 V600 4490 4990 2450 3170 3200 4180 1401439


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
1401439
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
Име на производ:
Отпад мастило во резервоарот
КОЛИЧИНА:
1pc
X750 X770 X820:
X750 X770 X820
компатибилен печатач:
4490 V500 V550 V600 2450 3170 3200 4180 4870
Големина:
120mm
делови број:
1401439

Слични понуди