3-Axis xyz позиционирање фаза/Автоматски Машини Мини Линеарна Железнички

3-Axis xyz позиционирање фаза/Автоматски Машини Мини Линеарна Железнички

DEN 6720.00

Тековен


Превозот цена може да се разликуваат врз основа на вашиот вистински предмети потреби, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета испорака такса.
Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек.,Ltd
Контакт : Март Ју
Тел : +86 180 2898 2881
QQ : 402333592
Skype : март.3-Axis xyz позиционирање фаза/Автоматски Машини Мини Линеарна Железнички
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција или сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине било повратни информации, ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.com
Facebook : www.com/mjunitmarchyu
Aliexpress : www. Ви благодариме.com/store/617865
Адреса : 1 Кат, Зграда Бр 23, Hua Ke Ченг, No. Купувачи се одговорни за овие обвиненија, ние немаме контрола над она што данок на вашата земја обичај ќе наплаќаат, ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или е-пошта.mjunit
Твитер : https : //twitter.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас а исто така ни остави 5 ѕвезди оценка.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
MJ45
Бренд Име:
mjunit
Водич Ширина или Дијаметар:
45mm
Водич Должина:
0~4 милиони

Слични понуди