ПРОДАЖБА Супер Долги 80 Пинк Природни 7-9mm БАРОК Слатководни Бисер Ѓердани-nec5805 Бесплатен превозот Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА Супер Долги 80 Пинк Природни 7-9mm БАРОК Слатководни Бисер Ѓердани-nec5805 Бесплатен превозот Бесплатен

DEN 1335.00
-35 %
DEN 2053.44

Тековен


Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА Супер Долги 80" природна Розова 7-9mm БАРОК Слатководни Бисер Ѓердани-nec5805 Опис : Работи :
ПРОДАЖБА Супер Долги 80" природна Розова 7-9mm БАРОК Слатководни Бисер Ѓердани-nec5805 Должина / Дијаметар : 80" / за 7-9mm, Затворач : Нема затворач Боја : Бела Со црвени виножито. S/N : Nec5805 Состојба : Сосема Нов, Никогаш Не Носи. Слична Содржина :
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само-маил до : ,ќе добиете одговор во 1 работен ден.


Останатите карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Сребрена, Портокалова
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Барок
Број На Модел На:
nec5805
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
7-9mm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
7-9mm
боја:
Пинк
Обликот:
Барок
Должина:
80 инчи
Материјал Тип:
слатководни бисер
Главниот Камен:
бисер
Накит Главен Материјал:
бисер
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
is_customized:
Yes

Слични понуди