Kerzzil Луксузни Злато Bling Сјајот Дијамант Мека TPU Телефон Случај За iPhone7 7 Плус iPhone 6 6S 4.7 Плус 5.5 Силиконски Задниот Поклопец

Kerzzil Луксузни Злато Bling Сјајот Дијамант Мека TPU Телефон Случај За iPhone7 7 Плус iPhone 6 6S 4.7 Плус

DEN 120.00
-30 %
DEN 170.88

Тековен


Пакет се вклучени :
1 X Луксузни Bling Сјајот Дијаманти TPU Случај
1 X Opp вреќа
Опис На Производот :
1. Луксузна Bling Сјајот Дијаманти Мека TPU Телефон Случај
2.Модерен Убава Случај за i6 6s, 6 плус & 6s плус, SE 5 5s, i7 & 7 Plus, i X
3. Врвен Квалитет, увезени материјали
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини и удар


Останатите карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6s, ПЛУС 6Plus 6sPlus, За iPhone SE 5 5s, За iPhone 7, 7Plus Плус 7, За iPhone X
Бренд Име:
Kerzzil
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5,iPhone X
дизајн:
Jewelled,Метален,Геометриски,Сјајот,Сјајни
Големина:
4.0, 4.7, 5.5
Карактеристики:
Bling Сјајот,Мека TPU
is_customized:
Yes
Времето на Пазарот:
2018 Најновите и Fashionest
статус:
retail & трговија на големо
дизајн:
Мека и Тенок Кристал TPU
боја:
Злато, Розово злато, Сребро.
Функција:
Bling Сјајот Кристал Мека TPU Случај
Функција:
Отпорно на гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
Број На Модел На:
За Apple iPhone 7 & 7 Плус 6 / 6s Плус SE 5 5S

Слични понуди