бесплатен превозот G1/2 dn15 женски навој замав проверете вентил не се врати вентил за Вода метар вентил месинг висок притисок, бакар фитинг

бесплатен превозот G1/2 dn15 женски навој замав проверете вентил не се врати вентил за Вода метар вентил месинг

DEN 406.00
-5 %
DEN 427.20

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
JIANHUA
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Низок Притисок
моќност:
упатство
Структура:
Контрола

Слични понуди