Мотоцикл Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот За XJR400 FZR600 FZR 600 FZS600 FZ750 TDM850 TRX850 FJ1200 FJ 1200 Dirt Bike

Мотоцикл Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот За XJR400 FZR600 FZR 600 FZS600 FZ750 TDM850 TRX850 FJ1200 FJ

DEN 4622.00
-10 %
DEN 5136.00

Тековен


Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
X01101257
Објектот Должина:
33cm
Објектот Ширина:
33cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
1.54kg
Бренд Име:
JFGRACING

Слични понуди