LOULEUR 10pcs/многу 10*14/13*18/18*25мм Сива Ахат Природен Камен Купола Cabochon Монистра за DIY Накит Одлуки Наоди

LOULEUR 10pcs/многу 10*14/13*18/18*25мм Сива Ахат Природен Камен Купола Cabochon Монистра за DIY Накит Одлуки

DEN 171.00
-28 %
DEN 237.60

Тековен

LOULEUR 10pcs/многу 10*14/13*18/18*25мм Сива Ахат Природен Камен Купола Cabochon Монистра за DIY Накит Одлуки Наоди
1)Материјал : Природен Камен
2)Големина : 10x14mm 13x18mm 18x25mm
3)Бои : Сива
4)Пакување : 10pcs/број/торба
5)Тежина : Околу 20g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
природен камен cabochon монистра
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
F5006
Материјал:
Камен
Накит Наоди Тип:
cabochon монистра
Материјал:
природен камен
Големина:
10x14mm 13x18mm 18x25mm
боја:
Сива ахат
Количина:
10pcs/многу
Тип На Објект:
cabochon монистра
Shap:
Природен камен cabochon
Тип:
овална форма монистра
дизајн:
камео cabochon
useage:
природен камен монистра
Функција:
Cabochon Камео Накит

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб