Piscifun Меч Летаат Ролна Резервни Spools со CNC-машински алуминиумски Легури Материјал 3/4/5/6/7/8/9/10 WT Гајтанот

Piscifun Меч Летаат Ролна Резервни Spools со CNC-машински алуминиумски Легури Материјал 3/4/5/6/7/8/9/10 WT

DEN 1361.00
-49 %
DEN 2669.28

Тековен

Таму повеќе не е било каква причина да overpay за висок квалитет Летаат Ленти. Piscifun нуди се сериозни риболовците треба во летаат ролна на дел од цената на други брендови. Тешко елоксирани за површинска заштита и отпорност на корозија; Конкавна пренесен арбор за поголема сила и капацитет.
Piscifun Меч Летаат Риболов Ролна Резервни Spools со CNC-машински алуминиумски Легури Материјал 3/4/5/6/7/8/9/10 WT Гајтанот Карактеристики Боја : Црна Реверзибилна : Да Влечете тип : Диск Palming rim : Да Материјал : Машински 6061-T6 алуминиум ПРЕДМЕТИ ТЕЖИНА(ОЗ) ДИЈАМЕТАР(ВО) ШИРИНА(ВО) ПОДДРШКА КАПАЦИТЕТ РЕЗЕРВНИ SPPOOL 3|4 WT 2.06 WF7 F/125yds/ £ 20 РЕЗЕРВНИ SPPOOL 9|10 WT 8. Достапен во три бои : Традиционален Црн. PISCIFUN Репортажите има секогаш стоеше за квалитет летаат репортажите по разумна цена, а нов МЕЧ е совршен пример на оваа вредност.91 WF6 F/100yds/ £ 20 РЕЗЕРВНИ SPPOOL 7|8 WT 6. Студената фалсификувани и зацврстен за супериорна сила и цврстина.07 WF7 F/150yds/ £ 20 Опис CNC-машински 6061-T6 алуминиум легура за високо влијание издржливост и сите услови отпорност на корозија Мулти-диск на плута и нерѓосувачки челик влечете систем со еден начин спојки имајќи за непречено веднаш повлечете ангажман. Мечот е затворен бесконечно-прилагодлив супер-мазна диск frag и штити најсветлите на tippet, но има резерва сила да запре моќен риба. Пакетот вклучува : Само 1× Риболов Резервни Гајтанот, не вклучувајќи риболов ролна Забелешки : Ако сакате да Летаат Риболов Ленти кои се распоредуваат со овие резервни spools, ве молиме љубезно се однесуваат на подолу производ линк :

. На Piscifun Меч карактеристики на средината на арбор дизајн со кој се намалува линија меморија додека се, исто така, олеснување на молња-брзо линија пикап-нешто што е од витално значење кога се обидуваат да се задржи чекор со големи риби на blistering работи.


Останатите карактеристики

Имајќи Количина:
3
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
Piscifun
Риболов Ленти Тип:
Летаат Риболов Тркала
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Број На Модел На:
Меч
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Материјал:
Алуминиум Легура
боја:
Црна
линија капацитет:
WF3F/50yds/ £ 20 ~WF9F/150yds/ £ 20
Дијаметар(ВО) :
2.9~4.05
ШИРИНА(во):
0.83~1.07
Cid:
1
Големина:
3/4,5/6,7/8, 9/10 WT

Слични понуди