WETKISS Пролет Глуждот Чизми Жените Мода Плоштадот Дебели Потпетици Дами Чевли Патент Круг Пети Крава Велур Обувки Голема Големина 2018

WETKISS Пролет Глуждот Чизми Жените Мода Плоштадот Дебели Потпетици Дами Чевли Патент Круг Пети Крава Велур

DEN 1923.00
-40 %
DEN 3205.92

Тековен

Конечно боја на вистинските производи е стандард. потоа можете да се земе вашата нога должина и ширина како основа да се избере вистинската големина.Како можам да се направи разлика на говорница се зима или есен стил ?
Ве молиме да го прочитате воведот на чевли.
Информации
[Бренд Име ] : WETKISS [Item Type] : Чизми [Пета Висина] : 4 СМ [Поп елемент] : Патент [Горниот Материјал] : Крава Велур [Euro Големина] : 34-43 Агол
2018 мода пролет глуждот жените чизми
крава велур платформа обувки
есен мода женски чевли
круг пети секојдневен дебели потпетици чевли девојка
2018 бренд med потпетици женски чевли
ЛОГОТО Детали
Вистински Чевли Покажи ги Сите слики на чевли се 100% вистински шут!!!
Модел Шоу
За Боја Разлика Сите слики во нашата продавница е да се преземат од страна на вистинските чевли. Pls pls pls не се отвори спорот! Ние ќе направиме се најдобро да го реши проблемот.
Обично , може да се провери фотографија на производи, ќе има една слика да се прикаже висина на потпетици , платформа и така натаму . Ако ние се означени како СТП , тогаш тоа нема да биде вистинска кожа.АКО не ми се допаѓа ?
Ако не ви се допаѓа нашиот производ, можете да не контактирате директно преку порака , e-mail или wechat . Ви благодариме за разбирањето! Најчесто поставувани ПРАШАЊА и Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Некои чизми имаат крзно поставата или кожа обвивка . или треба да се провери на боја на копче на страница . Навистина го цениме вашата помош.
Америка Големина ЕВРА Големина
Нога Должина
(CM)
Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина. обично , крзно поставата ќе биде зима говорница.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
wetkiss
Горниот Материјал:
Крава Велур
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
131606jwj20180202
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
TPR
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Синтетички
Вратило Материјал:
Крава Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Патент
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
4cm
Евра Големина:
34-43
Чизми Окно:
10cm
чизми отворање:
27CM

Слични понуди