Обтекател Камион Капак За Хонда Goldwing GL1800 2001-2011 Декорација Bokykits Делови Додатоци на Chrome Сосема Нов

Обтекател Камион Капак За Хонда Goldwing GL1800 2001-2011 Декорација Bokykits Делови Додатоци на Chrome Сосема

DEN 992.00
-6 %
DEN 1055.52

Тековен

Материјал : се Направени од високо квалитетна ABS Пластика Боја : Исто како што сликите покажуваат Fitment : Хонда GL1800 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Овие Хром Goldwing се најубаво radiused хром лента што melds на обтекател компоненти заедно совршено. Додавање на некои елеганција на вашиот обтекател не можеше да биде полесно


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
Goldwing GL1800 2001-2011
Бренд Име:
HXMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Предмет Тип:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични понуди