Јапонски Аниме Лолита Девојки Крои Цртан филм Бедрото Печатење ilk Чорапи Над Коленото Симпатична kawaii Cosplay Костим Чорапи

Јапонски Аниме Лолита Девојки Крои Цртан филм Бедрото Печатење ilk Чорапи Над Коленото Симпатична kawaii Cosplay

DEN 442.00
-7 %
DEN 475.20

Тековен


Материјал : Core откачи spandex (Горниот 40 D) ; Сомот (Подолу 80 D)
Должина : 95cm
Тип : Удобно, Вентилација, Еластичен
Големина : Одговара висина 150-175cm
Пакетот вклучува : 1 пар
100% Сосема Нов Забелешка : боја може да биде малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент.
По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена(Нарачана треба 7-10days). Превозот Време за Прибл : e Packet 15-25 дена .Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 30-40days. EMS 10-20days .Fedex ОДНОСНО и DHL 7-10days ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.


Останатите карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Жените
Бренд Име:
LUOGEN
Број На Модел На:
Лолита
Објектот Должина:
95cm
Тип На Објект:
Чорапи
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Аниме
Тип На Објект:
Sock, Тесни, Чорапи

Слични понуди