ВРВЕН Квалитет Суперсила 500m 6LB - 80LB Плетенка Риболов Линија ЈП Силна Multifilament Риболов Линија Крап Риболов Saltwater

ВРВЕН Квалитет Суперсила 500m 6LB - 80LB Плетенка Риболов Линија ЈП Силна Multifilament Риболов Линија Крап

DEN 686.00
-47 %
DEN 1295.52

Тековен

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !
Пакет Листа : 1 Парче 500 M Риболов Lin e
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Линии ,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам


Останатите карактеристики

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
SeaKnight
Број На Модел На:
ST01YX0043
Метри:
500M
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
сила:
8-60LB
Должина:
500M
боја:
Зелена/Жолта/Red/Сино/Сива
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
ОЕМ:
Yes
Материјал:
Плетенка Жица
влакно:
4 (3 за 6LB)
слој:
Yes

Слични понуди