Бесплатен Превозот Природен Камен Бело Стакло Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 4 6 8 10 12 MM Влакно 15

Бесплатен Превозот Природен Камен Бело Стакло Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 4 6

DEN 65.00
-24 %
DEN 85.44

Тековен


Бесплатен Превозот Природен Камен Бело Стакло Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 4 6 8 10 12 MM Влакно 15"
Dimensioni (Diametro ди ogni перла) : 4 MM 6 MM 8 MM 10 MM ДО 12 MM За la Vostra Scelta Lunghezza : 15 pollici/влакно Numero : 4 MM : approssimativamente 95 монистра/влакно 6 ММ : approssimativamente 60 монистра/влакно 8 MM : approssimativamente 45 монистра/влакно 10 ММ : approssimativamente 35 монистра/влакно 12 MM : approssimativamente 30 монистра/влакно


Останатите карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm 95pcs beads, 6mm 60pcs beads, 8mm 45pcs beads, 10mm 35pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SYSRXLR
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
стаклени монистра
Објектот Тежина:
10-80g
Diametro esterno:
4 6 8 10 12mm
дупка:
околу 1mm
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан
должина на влакно:
за 36-40 cm

Слични понуди