Жените Дуксери Суичери 2018 Зима Harajuku Pullover Дебели Лабава Женски Повик За Грб Дечко Стил Студентите Облека Женски

Жените Дуксери Суичери 2018 Зима Harajuku Pullover Дебели Лабава Женски Повик За Грб Дечко Стил Студентите

DEN 726.00
-48 %
DEN 1396.80

Тековен


Големина На Насоки 1. Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат. Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека. 2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме! 3. Ако вашиот мерка податоци преку 2 големини. Ние обично препорачуваме изборот на поголем. (Пример : Според градите треба да изберете големина M, Но колковите треба да изберете големина Л ви предлагаме да се земе големината L) 4. Ако не сте сигурни што треба големина за да се носат, ве молиме контактирајте со нас за предлогот. (Ве молиме наведете вашиот мерка податоци : Висина / Тежина / Биста / Половината / Колковите) Препорачува Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина...Вкупно Lengtht....Должина На Ракав....Биста....Рамо M ......61cm .........57 cm ...........112cm....39cm L.......63cm ........58 cm ............116cm.....41cm XL.....65cm ........59 cm ...........120cm.....43cm
2 XL....67cm ........60 cm ............ 124cm.....45см


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Материјал:
Polyamide,Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
21
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Маскирани

Слични понуди