2Meter Големо Пакување Крап Риболов Pva Мрежа 25мм 37mm рефил за риболов мамката и кука мамка Кеси

2Meter Големо Пакување Крап Риболов Pva Мрежа 25мм 37mm рефил за риболов мамката и кука мамка Кеси

DEN 85.00
-21 %
DEN 107.52

Тековен


2 Meter Големо Пакување Крап Риболов Pva Мрежа 25мм 37mm рефил за риболов мамката и кука мамка Кеси
Висок квалитет на крап риболов PVA мрежа рефил се тркалаат
Големина : 25мм 37 MM
Пакет : Големо Пакување
Количина. : 2 Мете
комбо


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Живеат Мамка
категорија:
крапот мамка
Број На Модел На:
Најголемиот дел пакување
Is_customized:
yes
Примена:
крапот риболов
Потекло:
произведено во Кина
Големина:
25mm*5m
боја:
Бела
Пакет:
Најголемиот дел пакување

Слични понуди