година kawa Нови Риболов Намамат Мамки, Sarding Тип Сите Слој Пливање Риболов Мамки, 14.4 g, 6cm Quiver од себе Мами

година kawa Нови Риболов Намамат Мамки, Sarding Тип Сите Слој Пливање Риболов Мамки, 14.4 g, 6cm Quiver

DEN 192.00

Тековен


Должина : 6cm Куки : Sharp & Висока Пенетрација Куките
Тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода! Непречено и Брзо Нуркачка акција. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми
Гаранција
Купувачот може да го врати во рок од 7 дена, ако не ви се допаѓа тоа. Ние не сме одговорни за било несреќи , одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. EMS е нашата склопот на превозот метод.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
kawa
боја:
Повеќе
Тежина:
14.4g
Должина:
6cm

Слични понуди