Нерѓосувачки Челик Заштитна Подлога на Задната страна На Багажникот да се Намали Капак Прагот задна врата sill За 2014 Година Шкода Брз автомобил-стил

Нерѓосувачки Челик Заштитна Подлога на Задната страна На Багажникот да се Намали Капак Прагот задна врата sill

DEN 670.00
-10 %
DEN 744.00

Тековен


Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви НЕГАТИВНИ повратни информации.
Сите купувачи се согласија парцела пристигнување време, ако не се согласувате, ве молиме да не купи!
Плаќање :
Прифаќаме само за плаќање преку Aliexpress
Политика На Враќање :
Ние ќе бидат одговорни за било каква продаваат предмети.
Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен.
Ние ќе се справи и да го реши вашиот проблем веднаш.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена 9 дена ќе пристигнат на вашата адреса.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни и заштитни
Објектот Ширина:
10inch
Бренд Име:
LB
Објектот Висина:
10inch
Автомобил модел:
2014 Шкода Брзо
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2014
Име На Модел:
2014 Шкода Брзо
Објектот Должина:
10inch
Објектот Дијаметар:
10inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди