Sock Garters Човек Сокс е Останува Носител на Господин Древните Бронзени Нога Подвезици Duckbill Клипови Протези Еластична Бизнис Рака WJ004

Sock Garters Човек Сокс е Останува Носител на Господин Древните Бронзени Нога Подвезици Duckbill Клипови Протези

DEN 233.00
-19 %
DEN 287.52

Тековен


Фабриката за правење директни,
Прифаќа Dropshipping..ОЕМ ..
Повеќе детали, ве молиме да бидат слободни да контакт.
твојот совет и да ги прилагодите се високо ценети.
Материјали : Најлон и метал
Ширина : 2.5 cm и 1.5 cm
Пакетот Вклучува : 1 Пар Sock Garters


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Подвезици
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JIERKU
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex
Објектот Должина:
55cm
Број На Модел На:
WJ004

Слични понуди