Шампањ Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани Душо Сирена Appliques Чипка Beaded Евтини Boho Свадба Gown Свадба Фустани

Шампањ Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани Душо Сирена Appliques Чипка Beaded Евтини Boho Свадба Gown Свадба

DEN 6508.00
-9 %
DEN 7152.00

Тековен

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Бренд Име:
HVVLF
За Бремени Жени:
Yes
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Воз:
Капелата Воз
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Слични понуди