ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Taillight USB Полнење Велосипед Задните Светла LED Светилка MTB Јава Ноќ Двојно Бои Предупредување Велосипедизам Светлина

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Taillight USB Полнење Велосипед Задните Светла LED Светилка MTB Јава Ноќ Двојно Бои

DEN 941.28

Тековен


ВЕЛОСИПЕДОТ СВЕТЛИНА ИМЕ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Taillight USB Полнење Велосипед Задните Светла LED Светилка MTB Јава Ноќ Двојно Бои Предупредување Велосипедизам Светлина
Информација За Производот :
Име : Велосипед taillight светлина
Боја : Црвена/Бела, Црвена/Сина ( 6 режими )
Тежина : Околу 70g
Материјал : ABS+ PC
Батерија : Батерија 600 m Ah
Осветленост : Max : 120 lumens
LED животниот век : 100000 часа
Работи време : 3.5~15 часа
Функции : Shockproof ,Водоотпорен
Карактеристики : Водоотпорен,.Warnning во ноќта,Две Бои Светлина


Останатите карактеристики

Монтажа Сместување:
Seatpost
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
сертификација:
Запад Велосипедизам
Број На Модел На:
YP0701111
Напојување:
USB
Блиц КОРИСТЕТЕ велосипед:
Велосипедот Седиште цевка taillights/велосипед handlebar/шлем
Мала тежина:
за 70g
Светлината големина:
72*21*22mm
Светлината карактеристики:
Водоотпорен/brightlight/подвижни/Ноќ warnning светлина
велосипед боја:
Црвено блу/бела црвена
велосипедот материјал:
Алуминиум
моќност:
USB Полнење

Слични понуди