Оригиналниот Тајван празни капацитет од 400 v47uf 47uf400v спецификација: 47 8*16 пад на нивните цени на Точноста: 20%

Оригиналниот Тајван празни капацитет од 400 v47uf 47uf400v спецификација: 47 8*16 пад на нивните цени на Точноста:

DEN 338.88

Тековен

- Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!
. Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објект дали контактирате со нас на прво ние ќе ви olve тоа. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди