6pcs/set Dragon Ball Z Супер Saiyan Синот Goku Водови Мобилен Broli Zenoh Jaco ПВЦ Акција Фигури Играчки Модел Историски Ликови

6pcs/set Dragon Ball Z Супер Saiyan Синот Goku Водови Мобилен Broli Zenoh Jaco ПВЦ Акција Фигури Играчки Модел

DEN 623.52

Тековен

СИСИ ИГРАЧКИ МАГАЗИН 100% Нови високо-квалитет
Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис
Ако имате огромна количина,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде многу евтини цена
Ако сакате да брзо да добиете елементи, ние може да избере DHL ЕМС FEDEX . Нормално,ќе добиете предмети во 3-7 дена.
Имаме играчка,ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница
Таму може да биде производи ви се допаѓа, ви благодариме
пакување : opp вреќа


Останатите карактеристики

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,< 3 години,0-12 Месеци,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,2-4 Години,5-7 Години,13-24 Месеци,Grownups
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Скала:
1/144
Тип На Објект:
Модел
Број На Модел На:
20
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
8cm
Бренд Име:
РАЗМИСЛУВАЊЕ КИТ
Предупредување:
БЕЗ СКРШЕН
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Димензии:
8cm

Слични понуди