Телефон Торба Случај За iPhone 8 7 6 6S Плус Држачот на Паричникот+Картичка Флип Стојат Телефон Случај За iPhone 6 6S 7 8 Огледало Маска

Телефон Торба Случај За iPhone 8 7 6 6S Плус Држачот на Паричникот+Картичка Флип Стојат Телефон Случај За iPhone

DEN 264.00
-10 %
DEN 293.76

Тековен


Телефон Торба Случај За i Phone 8 7 6 6 S Плус Држачот на Паричникот+Картичка Флип Стојат Телефон Случај За i Phone 6 6 S 7 8 Огледало Маска


Останатите карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6S, За iPhone 6 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 8, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8 Плус
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Спорт,Симпатична,Егзотични,Обична,Гроздобер
Карактеристики:
За iPhone 8 7 6 6S случај маска
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
SZKOSTON
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
5.54.7 inch case
функција 1:
Картичка Слотови + Флип + Стојат Носителот + Паричникот Торбичка
Карактеристика 2:
За iPhone 8 7 6 6S Плус Луксузни Бизнис Стил Телефон Торба Случај
функција 3:
Флип Кожен Паричник + Потпирачот + Картичка Џеб
карактеристика 4:
Мулти-Функција Картичка Стојат Носителот Назад Флип Случај
Карактеристика 5:
Гроздобер Бизнис Стилски Телефон Случај Маска За iPhone 8 7 ack Флип Случај
Функција 6:
Прекривачот Стојат Паричникот Слотот За Држачот На Картичката Торба Школка За Заштита Capa
Карактеристика 7:
Луксузен Шминка Огледало Флип Случај Покрие Capa
Функција 8:
Огледало Случај Шминка Нечистотија-отпорни Заштита од гребење, штети
Карактеристика 9:
КОМПЈУТЕР Назад Школка Со Огледало за Држачот на Мрежа шема
Карактеристика 10:
За Жена Girly Подарок

Слични понуди