12 бои 6mm Ширина Еластична Scud Назад/ нимфата се водат потоне Кожата за Nymphal Муви Caddis larve Грешки sucd назад летаат врзување материјали

12 бои 6mm Ширина Еластична Scud Назад/ нимфата се водат потоне Кожата за Nymphal Муви Caddis larve Грешки

DEN 215.52

Тековен


12 бои 6mm Ширина Еластична Sucd Назад/ нимфата се водат потоне Кожата за Nymphal Муви Caddis larve Грешки ракчиња летаат врзување материјали
Карактеристики :
Еластична и се протега
Боја : 6 бои комбо(6 светли бои или 6 темни бои)
Должина : 1meters по лента
Ширина : 6mm Дебелина : 0.12 mm
Пакување : секој во боја 1 метар, 6 метри/многу
Белешки : Ако сакаш помалку еластичен или тешко streching nympha кожата да се прави кора инсекти, рак или школки, pls го користите овој линкови :


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
Кралската Sissi
Број На Модел На:
HD-SK-07

Слични понуди