Класичен висок квалитет на мажите одговара на вино црвено костим јака еден гради мажите бизнис office suite (јакна + панталони + вест)

Класичен висок квалитет на мажите одговара на вино црвено костим јака еден гради мажите бизнис office suite

DEN 5231.52

Тековен

Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Не обезбедат соодветни додатоци. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ве молиме не да се мешаат. Ви благодариме! 3. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.Со среќа!!!
. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Стил:
Формално
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Лабава
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни

Слични понуди