Денот на вљубените, подарете перниче на перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година кучиња pillowcases almofada cojines

Денот на вљубените, подарете перниче на перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година

DEN 230.00
-40 %
DEN 383.52

Тековен

[Print] : печатени страна, напред, назад е чиста коноп боја.
Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји. Машина перат. Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .Ве молиме проверете ја сликата број внимателно кога ќе наддавање ,се заблагодарам на перница + слика = производи Лен вовед Невидливи патент вовед дијаграм за Шиење игла и конец вовед мапата Печатење ефект карта Големина споредба табелата Фабрика вистински мапата Примерок соба Дигитално печатење Висока температура печатење не избледуваат машина за Шиење На машина за шиење линија процесот на Производство Производство работилница Не-пациентот се поставува на перница јадро Компресирани не-плетени перница јадро процесот на производство Реална слика Полнење памук инсталација метод
Ние ќе брод вашата нарачка во 1-3business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата . Ако сакате да го одредите за испорака метод , ве молиме да обрнете превозот цена . [Патент] : Невидливи патент. Ве молиме имајте на ум дека во времето на купување.


Останатите карактеристики

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Слични понуди