Плоча графика electrolytic capacitor 25v680uf 680uf25v спецификации: 10* 10 * 16 на Точноста: 20%

Плоча графика electrolytic capacitor 25v680uf 680uf25v спецификации: 10* 10 * 16 на Точноста: 20%

DEN 473.76

Тековен

- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди