Нова Шпанија Тастатура за Лаптоп ASUS R510LA R508 R508C R508CA S501 S501A S501U R510D R510E СП Тастатура

Нова Шпанија Тастатура за Лаптоп ASUS R510LA R508 R508C R508CA S501 S501A S501U R510D R510E СП Тастатура

DEN 565.00
-5 %
DEN 595.20

Тековен


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.


Останатите карактеристики

Стандард:
Шпанија Стандард
Број На Модел На:
R510LA R508 R508C R508CA S501 S501A S501U R510D R510E
Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
ASUS

Слични понуди