5pcs/лот 3 Копчиња Замена за Повикување Школка Фоб Случај на Ford Далечинскиот Клуч 2012 2013 2014 2015 2017

5pcs/лот 3 Копчиња Замена за Повикување Школка Фоб Случај на Ford Далечинскиот Клуч 2012 2013 2014 2015

DEN 866.00
-5 %
DEN 912.00

Тековен

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како на сликата покажа Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. 2.Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals. 3.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот. Ве молиме да се спореди со фотографирање пред да ги купите, бидете сигурни дека вашиот клуч е токму исто како слик покажува! Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите. Пакет Се Вклучени :
1* Копчето Школка Случај


Останатите карактеристики

Производителот Дел Број:
Клучни Школка
Другиот Дел Број:
Клучни Школка
Прилагодување:
No
Осветленост Дел Број:
Клучни Школка
Бренд Име:
TEMREIPO
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
ABS

Слични понуди