25V470 години 470uf25v вистински елегантен ткаат capacit се намалува цената Големина: 10*12 Точност: 20%

25V470 години 470uf25v вистински елегантен ткаат capacit се намалува цената Големина: 10*12 Точност: 20%

DEN 354.72

Тековен

Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. - Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
повратни информации
1.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди