1000pcs/многу 5MM LED светло бела коса бела супер светло бела LED светлината-емитирачки диоди долги нозе

1000pcs/многу 5MM LED светло бела коса бела супер светло бела LED светлината-емитирачки диоди долги нозе

DEN 862.00
-5 %
DEN 907.20

Тековен


5 MM LED светло коса бела ултра-светли бели LED светлината-емитирачки диоди долги нозе


Останатите карактеристики

Max. Напред Тековната:
W
Max. Обратна Напон:
V
Max. Напред Напон:
V
Max. Обратна Тековната:
W
Тип:
LED
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
5MM LED светло бела

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот Нарачки обра