2018 Пролет Нови мажите самоубиец јакни mens јакна мажите грб машки masculino jaqueta masculina inverno Мажите 3D Бејзбол јакни

2018 Пролет Нови мажите самоубиец јакни mens јакна мажите грб машки masculino jaqueta masculina inverno Мажите

DEN 1559.04

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Rocksir
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Хип Хоп
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Печати
Манжетната Стил:
Rib ракав
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
100% Полиестер
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Слични понуди