Minnow Тоне Намамат 75MM 15G MINNOW Тешко Риболов Намамат Wobble Crankbait Мамка Тоне Minnow Риболов Намамат

Minnow Тоне Намамат 75MM 15G MINNOW Тешко Риболов Намамат Wobble Crankbait Мамка Тоне Minnow Риболов Намамат

DEN 863.04

ТековенОстанатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река
Бренд Име:
MERMAIDKNIGHT
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
75/15
боја:
18 Бои
Тежина:
15G
Должина:
75MM
кука:
Сопственикот Кука
Тип:
Тоне Minnow Намамат
Рака намамат:
Контактни леќи за очи
minnow стапица:
bearking minnow
риболов справи:
Вештачки Мамки
Leurre Souple:
морето ги намамат

Слични понуди