М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss 120 Степен Countersunk Head Вметнете Nutsert Rivnut Knurled Слепи Повлече Занитвам Нут

М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss 120 Степен Countersunk Head Вметнете Nutsert Rivnut

DEN 283.00
-0 %
DEN 283.20

Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss 120 Степен Countersunk Head Вметнете Nutsert Rivnut Knurled Слепи Повлече Занитвам Нут


Останатите карактеристики

Големина:
10Pcs M3, 15Pcs M4, 10Pcs M5, 10Pcs M6, 5Pcs M8, 5Pcs M10, 5Pcs M12
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди