1000pcs/многу 5MM LED светло сина шапка супер светло сини LED светлината-емитирачки диоди астигматизам

1000pcs/многу 5MM LED светло сина шапка супер светло сини LED светлината-емитирачки диоди астигматизам

DEN 787.00
-5 %
DEN 828.00

Тековен


5 MM LED светла супер светло сина, светло сина сламена шапка астигматизам LED светлината-емитирачки диоди
Pin Должина : > 20mm
Дијаметар : 5mm
Референтен напон : 3.23.4 V
Бранова должина : 465470
Референтната струја : 5m A - 20m A
Осветленост : Б1 mcd


Останатите карактеристики

Max. Обратна Тековната:
A
Max. Напред Напон:
V
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Тековната:
A
Max. Обратна Напон:
V
Број На Модел На:
5MM LED светло сина
Состојба:
Нови
Тип:
LED

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот...