Хром Заден Прозорец дожд Wiper сечилото покритие за mazda CX5 CX-5 2013 13+

Хром Заден Прозорец дожд Wiper сечилото покритие за mazda CX5 CX-5 2013 13+

DEN 1344.00

Тековен


Хром Заден Прозорец Wiper покритие За Mazda CX5 CX-5 2013
Сет од 4 парчиња како на сликата покажа
100% Сосема нов
Направени од Високо квалитетна ABS пластика, со Хром финиш
Лесен и Брз за инсталација, Автомобилската селотејп е во прилог.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични понуди