Мотоцикл Злато Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот За VFR800 VF800R VFR 800 2002-2013 XL1000 XL 1000 2004-2011 04 05 06 07 08 11

Мотоцикл Злато Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот За VFR800 VF800R VFR 800 2002-2013 XL1000 XL 1000 2004-2011

DEN 4622.00
-10 %
DEN 5136.00

Тековен


Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Боја : Како на сликата
Материјал : не ' Рѓосувачки челик 420 & 7050-T6 Алуминиум
Роторот Големина На : 62*78*296
Погодни за :
VFR800 2002-2013
XL1000 2004-2011
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
X01101113
Објектот Должина:
33cm
Објектот Ширина:
33cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
1.54kg
Бренд Име:
JFGRACING

Слични понуди