Монголија MNG Монголската монголски mens качулка pullovers дуксери мажите sweatshirt нови streetwear облека Спортски тренерки нација

Монголија MNG Монголската монголски mens качулка pullovers дуксери мажите sweatshirt нови streetwear облека

DEN 767.52

Тековен


e : workh Nat_Mongolia01_ma02navy.jpg
e : workh Nat_Mongolia01_ma02white.jpg
e : workh Nat_Mongolia01_ma02red.jpg
e : workh Nat_Mongolia01_ma02orange.jpg
e : workh Nat_Mongolia01_ma02green.jpg
e : workh Nat_Mongolia01_ma02gray.jpg
e : workh Nat_Mongolia01_ma02daisy.jpg
e : workh Nat_Mongolia01_ma02brightblue.jpg


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
Тао е Љубов
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
Nat_Mongolia01_MA
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Слични понуди