Сите Опкружен Трајни Водоотпорен Теписи Посебен Автомобил Патосници За Ssangyong Korando Rexton Повеќето Модели

Сите Опкружен Трајни Водоотпорен Теписи Посебен Автомобил Патосници За Ssangyong Korando Rexton Повеќето Модели

DEN 2986.00
-11 %
DEN 3355.20

Тековен

modname=ckeditor Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
Подолу се фотографии направени за некои модели на автомобили за вашиот референца.


Останатите карактеристики

Боја Име:
Црна, Сива, cayenne жолта, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
56
Ssangyong Модел:
Rexton
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
35
Rexton-Година:
2005 година
Име На Модел:
71761
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Тежина:
3.6kgs
Специјални Функции:
автомобил патосници за Ssangyong
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
137
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Тип На Објект:
Автомобил патосници & Теписи За Левата Рака се Вози автомобили
Број На Седишта:
5 Седишта
Бои:
Црна,Беж,Кафеава,Сива,Жолта Cayenne

Слични понуди