СР-D-15 G1/2 Електронски Valv Воздушниот Компресор Месинг Пропустливи Уред Вентил Голема Вентил Тело Електромагнетниот Автоматски се Исцеди Вентил Sanmin

СР-D-15 G1/2 Електронски Valv Воздушниот Компресор Месинг Пропустливи Уред Вентил Голема Вентил Тело Електромагнетниот

DEN 2008.80

Тековен

3 ве Молиме не заборавајте да ни даде пет-ѕвезда пофалба , вашето одобрување е најголема афирмација и поддршка за нашиот производ s Ако некој објект да не се прикажуваат NPT ,ве молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за прашам NPT тема FRL ,Месинг Вентил , Пневматски Електромагнетниот Вентил : 06=1/8 08=1/4 10=3/8 15=1/2 ИЛИ 01=1/8 02=1/4 03=3/8 04=1/2 06=3/4 08=1 Агол Седиште Вентил,Пулсот Вентил , Механички Залисток ,Пневматски Silencer : 06=1/8 08=1/4 10=3/8 15=1/2 20=3/4 25=1 32=1-1/4 40=1-1/2 50=2 65=2-1/2 80=3 Игла Вентил ,Пневматски Фитинг : 01=1/8 02=1/4 03=3/8 04=1/2 06=3/4 08=1 Топката Вентил : 04=1/8 06=1/4 08=3/8 15=1/2 20=3/4 25=1 32=1-1/4 40=1-1/2 50=2 Проверете Вентил : 08=1/4 10=3/8 12=1/2 16=3/4 20=1 25=1-1/4 30=1-1/2 40=2 По продажба Забелешка : 1.9 Бар ИСКЛУЧУВАЊЕ : -0. Предмети мора да се врати во нивната оригинална состојба за наплата или размена .Пневматски објект притисок опсег е 0-8bar(0. На сликите кои се прикажани не се сите вистински објект и се за вашиот референца само 2.
Примена :
1 . Логистика даден датум е 90days за Бразил ,други се 60 дена.


Останатите карактеристики

Спецификација:
AC220V, AC110V, DC24V, DC12V
Бренд Име:
NBSANMINSE
Порт Големина:
1/2
Тема Тип:
G
Медиуми:
Вода
Материјал:
Дувачкиот
моќност:
Електромагнетниот
Притисок:
Низок Притисок
Број На Модел На:
СР-D-15
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Други
Структура:
Други
Напон:
DC24V , DC12V , AC220V , AC110V
Телото:
Чистење Месинг
Интервал на време ( OFF (исклучено ):
0.5 ~ 45 мин
Испуштање време ( ON ):
0.5 ~ 10 сек
Порт Големина:
G 1/2
Работен Притисок:
1.6 MPa

Слични понуди